7. studentský AUTOSALON SPŠ Teplice

Publikováno:
vitez_7._st._autosalonu_adam_holy

Ve čtvrtek 22. 9. 2022 Střední průmyslová škola v Teplicích uspořádala 7. studentský autosalon, opět pod vedením p. uč. Pavla Světlíka. Letos studenti vystavili 21 nablýskaných automobilů a 4 motocykly. Nejstaršími exponáty byly Velorex r. výr. 1965 a Škoda Favorit 1990.

Po 3 letech studenti celé školy vybírali svého favorita. Ve 13 hod, po sečtení všech hlasů, pan ředitel Jiří Nekuda předal putovní pohár letošnímu vítězi a tím je Adam Holý z D3 s BMW Z4. O druhé a třetí místo se dělí Luboš Kudělka (Velorex) a David Veselý (BMW E46), oba ze třídy S4. Děkujeme všem vystavujícím žákům, popř. jejich rodinným příslušníkům. Příjemnou atmosféru celé školní akce podpořilo krásné podzimní počasí. Již teď se těšíme na 10. ročník velkého Autosalonu, který je naplánován na 27. 6. 2023 a na 8. roč. studentského autosalonu v září 2023.


Ve čtvrtek 22. 9. 2022 vás zveme na 7. ročník studentského AUTOSALONU SPŠ Teplice.

Po 3 letech se těšíme na automobily a možná i jiné dopravní prostředky našich studentů.

Kdo asi letos vyhraje POHÁR ředitele školy?

Přijďte a uvidíte.

TEPLICKÝ DENÍK - 7. ročník studentského Autosalonu SPŠ Teplice láká na nablýskané poklady

TEPLICKÝ DENÍK - Autosalon SPŠ Teplice ukázal Velorex i favorita. Pohár získal student s BMW

E-TEPLICKO -Nejstarším vozem studentského autosalónu byl Velorex z roku 1965

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…