REKORD na ŠANCI 2022 + fotografie

Publikováno:
sance

Teplice mají za sebou další ročník veletrhu středních škol. Neděle je vždy určená pro žáky v doprovodu rodičů. Letos akci vyhledal rekordní počet návštěvníků – 900. Pondělní dopoledne tradičně patří skupinovým návštěvám základních škol, odpoledne ještě přicházejí rodiče s dětma. Celkem v pondělí přišlo 883 žáků z 21 základních škol. Deváťáci odcházeli s brožurou „Studuj v Teplicích, pracuj v Teplicích“ a množstvím oborových letáků, které si vyzvedli u jednotlivých středních škol dle svého zájmu. Žáci tak získali lepší přehled, jaké obory jednotlivé střední školy nabízejí, mohli se seznámit s jednotlivými vyučujícími nebo vše probrat se studenty daných škol. V dalším období i naše školy nabídnou Dny otevřených dveří a to je skvělá příležitost dozvědět se ještě více o favorizovaném oboru a poznat prostředí vybrané školy. Děkujeme za velkou účast, vidíme, že vynaložené úsilí a čas dává smysl.

Tým organizátorů

TEPLICKÝ DENÍK 18. 10. 2022

TEPLICKÝ DENÍK 17. 10. 2022

Deváťáci a jejich rodiče by si měli vyznačit v kalendáři neděli a pondělí 16. - 17. října. V uvedené dny se v Kulturním domě v Teplicích koná Regionální veletrh středního vzdělávání, ŠANCE 2022. Zástupci celkem 27 středních škol tady budou po oba dny poskytovat informace o možnostech studia a odpovídat zájemcům na otázky.

Žáci devátých ročníků se na teplickém veletrhu mohou potkat s pedagogy jednotlivých škol, seznámit se s obory studia, s možnostmi uplatnění po ukončení školy a případně s tím, kde mohou ve studiu dál pokračovat. Nebude chybět nabídka informačních materiálů. Výběr budou mít školáci poměrně široký. Kromě 8 středních škol z Teplicka tady bude zastoupených 19 středních škol z celého Ústeckého kraje.

Pro všechny žáky, kteří budou v příštím roce opouštět základní školu, je veletrh skvělou příležitostí porovnat jednotlivé nabídky škol na jednom jediném místě. V neděli se veletrh uskuteční v době od 12 do 16 hodin a v pondělí, kdy sem míří řada učitelů s žáky devátých tříd, pak od 9 do 16 hodin. Projekt Šance 2022 organizuje Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice ve spolupráci s dalšími teplickými školami, s Úřadem práce v Teplicích, s podporou Statutárního města Teplice a Ústeckého kraje.

TEPLICKÝ DENÍK 10. 10. 2022

E-TEPLICKO 6. 10. 2022

 

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

Třídní schůzky pro (21 x 14.8 cm)

Dnes se na hotelovce konají třídní schůzky. Začínáme v 17:00. Seznam učeben najdete na recepci školy při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…