Hotelovka v Římě

Publikováno:
504310f1-1aab-4a15-824f-304bca1980d7

Na konci listopadu žáci hotelové školy vydali do hlavního města Itálie - do Říma. Pod vedením p. Salačové se již v hodinách zeměpisu připravovali na tento poznávací zájezd.

Skupina navštívila hlavní pamětihodnosti města, natočila reportáže a ochutnala italské speciality. Žáci se uplatnili jako průvodci po městě, jako fotografové i jako režiséři pro instagramová reels. Naučili se překonávat obtížné situace a řešit mimořádné události.

Zájezd se všem žákům líbil, opět povzbudil jejich chuť poznávat svět a zdokonalit se v cizích jazycích či dokonce začít s italštinou – protože do Říma se chce vrátit každý!

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…