E-kurzy 2023 z Čj a Ma se blíží

Publikováno:
online kurzy

Naše oblíbené e-kurzy k přijímačkám čekají na spuštění. Právě se přihlásil dvoustý zájemce, takže kapacita se může velmi rychle naplnit. Většina žáků je z teplického regionu, ale máme zájemce i z Mostecka a Ústecka. Nejčastěji se žáci o našich kurzech dozvěděli na dnu otevřených dveří, na své ZŠ nebo na webu školy. Další využili Facebook, Instagram nebo veletrh vzdělávání ŠANCE.

Začínáme v pondělí 20. 2. 2023 od 15 hod kurzem českého jazyka.

V týdnu před jarními prázdninami všichni přihlášení obdrží na svůj uvedený e-mail odkaz na schůzku v Teams.

Těšíme se na vás již ve 3. ročníku online kurzů. Věříme, že i vám naše kurzy pomohou co nejlépe zládnout přijímací zkoušky.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…