Nabídka pro studenty: projekt REPUBLIKA

Publikováno:
republika-ig (002)

Poslední volná místa:

spolek MOB - Mladí občané, z.s. zve studenty HOP na třetí část "Republika" našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů.

MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje středoškolákům principy politiky na místní, regionální a republikové úrovni. Probíhá ve třech kolech, vrcholí dílčími projekty Municipalita, Region a Republika. Pořádají jej mladí pro mladé, zábavně a s nadšením! Aktuálně hledáme účastníky, které zajímá fungování politiky na celostátní úrovni. Čeká nás návštěva Poslanecké sněmovny i Senátu Parlamentu ČR. Nabídneme zajímavé hosty, osobnosti z politiky i odborníky z ekonomie nebo bezpečnosti. Součástí budou také praktické workshopy.

Projekt Republika probíhá již 23. - 26.3. v Praze a je účastníkům plně hrazen včetně ubytování a stravy. Přihlašování je potřeba co nejdříve do naplnění kapacity. Nejpozději do neděle 19.3. ve 23:59.

Účastníky čekají zajímavé přednášky, exkurze, diskuse, simulace, inspirativní hosté, spolupráce s dalšími mladými lidmi a mnohem více.

Pro přihlášení jednotlivců je potřeba vyplnit formulář na stránce www.mob-akademie.cz

Mladí občané https://www.facebook.com/mladiobcane

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…