Letní kemp - MŮŽEŠ PODNIKAT

Publikováno:
web - hlavní obr

Nabídka posledních 10 volných míst pro studenty ze všech krajů ČR 16-24 let, na letní kemp MŮŽEŠ PODNIKAT v Litomyšli.

Jedná se o týden workshopů, zážitkového programu se zaměřením na rozvoj životní podnikavost a podnikatelských dovedností.

Studenti mají možnost zdarma vystavovat na místě svůj nápad, projekt, podnikání a získat odměnu za absolvování kempu a soutěžní prezentaci.

 Díky tomuto kempu získal loni novou zkušenost kupř. student Jenda Bednář z Ústeckého kraje, určitě nahlédněte do článku Inovačního centra Ústeckého kraje, které je podporovatelem našeho programu...V šestnácti letech se rozhodl strávit víkend se zkušenými podnikateli.

Přihlášky již běží - studenti získávají webináře od přihlášení, mentoring po celou dobu od přihlášky zdarma, pronájem školící místnosti a ostatní nezbytné organizační zajištění, vstup a jídlo na business eventu mají od nás zdarma.

Avšak vkládají i vlastní investici za ubytování a celodenní stravu 5555,00 Kč, platba orientačně do 09.06., která potvrzuje jejich vážný zájem.

Krátkou prezentaci a leták naleznete v příloze.

Více i na odkazech:

letní kemp MŮŽEŠ PODNIKAT, kde studenti najdou program i přihlášku.

Instagram_muzepodnikat.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…

Banner 2

NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování,…

70 let TUL oslavy

Technická univerzita v Liberci a její nejstarší Fakulta strojní letos slaví výročí 70 let od založení. Jubileum si nejrůznějšími akcemi připomíná po celý rok 2023. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, koncerty, prohlídky laboratoří, výstavy,…