Letní kemp - MŮŽEŠ PODNIKAT

Publikováno:
web - hlavní obr

Nabídka posledních 10 volných míst pro studenty ze všech krajů ČR 16-24 let, na letní kemp MŮŽEŠ PODNIKAT v Litomyšli.

Jedná se o týden workshopů, zážitkového programu se zaměřením na rozvoj životní podnikavost a podnikatelských dovedností.

Studenti mají možnost zdarma vystavovat na místě svůj nápad, projekt, podnikání a získat odměnu za absolvování kempu a soutěžní prezentaci.

 Díky tomuto kempu získal loni novou zkušenost kupř. student Jenda Bednář z Ústeckého kraje, určitě nahlédněte do článku Inovačního centra Ústeckého kraje, které je podporovatelem našeho programu...V šestnácti letech se rozhodl strávit víkend se zkušenými podnikateli.

Přihlášky již běží - studenti získávají webináře od přihlášení, mentoring po celou dobu od přihlášky zdarma, pronájem školící místnosti a ostatní nezbytné organizační zajištění, vstup a jídlo na business eventu mají od nás zdarma.

Avšak vkládají i vlastní investici za ubytování a celodenní stravu 5555,00 Kč, platba orientačně do 09.06., která potvrzuje jejich vážný zájem.

Krátkou prezentaci a leták naleznete v příloze.

Více i na odkazech:

letní kemp MŮŽEŠ PODNIKAT, kde studenti najdou program i přihlášku.

Instagram_muzepodnikat.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

Sportovní kurz 2. roč. 24 (2)

S potěšením oznamujeme, že sportovní kurz pro žáky 2. ročníků, který se konal od 3. do 7. června 2024 ve Starých Splavech se letos zdárně vyvedl. Žáci měli možnost zapojit se do různých sportovních aktivit včetně tenisu, fotbalu, badmintonu, beach…