Americký asistent Jim oživí naši školu a výuku!

Publikováno:
IMG_7903

Všechny žáky naší školy čeká fantastická novinka! Na celý příští školní rok jsme totiž získali amerického asistenta do výuky, a to je skvělá zpráva! Jeho jméno je Jim Thomas. Tuto neuvěřitelnou příležitost jsme získali díky prestižnímu Fulbrightovu stipendijnímu programu.

Jim se bude účastnit výuky jako asistent a bude pravidelně chodit do hodin společně s vyučujícím daného předmětu. Tímto způsobem přinese do každé třídy ojedinělý zážitek a nové perspektivy. S jeho přítomností se můžeme těšit na interaktivnější a obohacující výuku.

Jim je mladý a plný energie. Jim vystudoval bakalářský víceobor "Writing, Rhetoric and Technical Communication" na americké James Madison University. Jeho univerzitní život byl plný aktivit mimo studium. Aktivně hrál a trénoval fotbal a dokonce působil jako moderátor v místním rádiu. To znamená, že přináší s sebou bohatou životní zkušenost a schopnost předat své znalosti a dovednosti na zajímavý způsob.

S příchodem Jima se naše škola stává ještě atraktivnějším místem pro vzdělávání. Jeho nadšení, kompetence a mezinárodní perspektiva budou mít pro naše žáky nesmírnou hodnotu.

Nechme se inspirovat Jimem a využijme jeho přítomnosti na škole k tomu, abychom rozvinuli své schopnosti a rozšířili své obzory. Věříme, že nás čeká nezapomenutelný školní rok plný nových objevů a rozvoje. Vítáme Jima a těšíme se na společnou cestu vzděláváním!

Zpracovala Eliška Sokolová

Nepřehlédněte

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…

Banner 2

NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování,…

70 let TUL oslavy

Technická univerzita v Liberci a její nejstarší Fakulta strojní letos slaví výročí 70 let od založení. Jubileum si nejrůznějšími akcemi připomíná po celý rok 2023. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, koncerty, prohlídky laboratoří, výstavy,…