Americký asistent Jim oživí naši školu a výuku!

Publikováno:
IMG_7903

Všechny žáky naší školy čeká fantastická novinka! Na celý příští školní rok jsme totiž získali amerického asistenta do výuky, a to je skvělá zpráva! Jeho jméno je Jim Thomas. Tuto neuvěřitelnou příležitost jsme získali díky prestižnímu Fulbrightovu stipendijnímu programu.

Jim se bude účastnit výuky jako asistent a bude pravidelně chodit do hodin společně s vyučujícím daného předmětu. Tímto způsobem přinese do každé třídy ojedinělý zážitek a nové perspektivy. S jeho přítomností se můžeme těšit na interaktivnější a obohacující výuku.

Jim je mladý a plný energie. Jim vystudoval bakalářský víceobor "Writing, Rhetoric and Technical Communication" na americké James Madison University. Jeho univerzitní život byl plný aktivit mimo studium. Aktivně hrál a trénoval fotbal a dokonce působil jako moderátor v místním rádiu. To znamená, že přináší s sebou bohatou životní zkušenost a schopnost předat své znalosti a dovednosti na zajímavý způsob.

S příchodem Jima se naše škola stává ještě atraktivnějším místem pro vzdělávání. Jeho nadšení, kompetence a mezinárodní perspektiva budou mít pro naše žáky nesmírnou hodnotu.

Nechme se inspirovat Jimem a využijme jeho přítomnosti na škole k tomu, abychom rozvinuli své schopnosti a rozšířili své obzory. Věříme, že nás čeká nezapomenutelný školní rok plný nových objevů a rozvoje. Vítáme Jima a těšíme se na společnou cestu vzděláváním!

Zpracovala Eliška Sokolová

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

placeholder

Opravné a dodatečné zkoušky se konají ve středu 28. 8. 2024 a ve čtvrtek 29. 8. 2024. Žáci oboru Obchodní akademie jsou očekáváni v budově v Poštovní ulici, a to v den zahájení zkoušek - 28. 8. 2024 v 8:00 h. Kdo má opravné i dodatečné zkoušky,…