Finále Rio Mare Svačina roku

Publikováno:
767ADAA0-8380-4A12-A9FA-18698A7EF98A_4_5005_c

Velká gratulace patří našemu talentovanému žákovi Martinu Šumovi z třídy K2A, který zaznamenal výjimečný úspěch ve známé soutěži Rio Mare Svačina roku. Martin se dokázal ve velké konkurenci prosadit a ve finále soutěže skončil na pátém místě. Jeho výkon je skvělým příkladem talentu, odhodlání a tvrdé práce.

Soutěž Rio Mare Svačina roku patří mezi nejprestižnější gastronomické události v naší zemi. Letos se do ní přihlásilo celkem 136 soutěžících, kteří soutěžili o titul nejlepší svačiny roku. Mezi těmito soutěžícími byl i náš talentovaný žák Martin Šuma z třídy K2A.

Martinova cesta soutěží byla plná výzev a tvrdé práce. Od prvního kola se snažil předvést své kulinářské dovednosti a přesvědčit porotu svou kreativitou a chutí. Jeho snaha a vášeň pro vaření se vyplatily, protože se postupně propracoval až do finále soutěže.

Ve finále měl Martin za úkol připravit svačinu s použitím produktů Rio Mare a ostatních vybraných surovin. Jeho mistrovský výtvor byl nejen lahodný na chuť, ale také esteticky působil velmi přitažlivě. Porota ocenila nejen kvalitu jeho pokrmu, ale také jeho kreativní přístup a schopnost pracovat pod tlakem. Martin si dokázal při samotném soutěžním vaření na čas povídat s hodnotiteli.

„Byla to pro mě obrovská a skvělá zkušenost. Chtěl bych poděkovat svým učitelům a spolužákům za podporu a povzbuzení. Tato soutěž byla pro mě velkou motivací a inspirací,“ řekl Martin po skončení soutěže.

 

Fotogalerie

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

Sportovní kurz 2. roč. 24 (2)

S potěšením oznamujeme, že sportovní kurz pro žáky 2. ročníků, který se konal od 3. do 7. června 2024 ve Starých Splavech se letos zdárně vyvedl. Žáci měli možnost zapojit se do různých sportovních aktivit včetně tenisu, fotbalu, badmintonu, beach…