Hotelováci představili svůj svět deváťákům

Publikováno:
BA70C5C5-4349-4445-8B58-08FBFF757017_4_5005_c

Tento týden se naše Hotelová škola proměnila ve víru zážitků a dovedností, když žáci třetích ročníků představili akci "Den žákem". Tato unikátní událost měla za cíl přiblížit hotelový a gastronomický svět deváťákům, kteří se chystají na své středoškolské studium.

Celý program byl pečlivě připraven žáky třetích ročníků, kteří se chopili iniciativy a vytvořili nezapomenutelný den plný interaktivních aktivit. Deváťáci měli možnost nejen sledovat, ale také se aktivně zapojit do různých činností spojených s hotelovým a gastronomickým provozem.

Jedním z vrcholů akce byl "Gastronomický koutek", kde si deváťáci mohli vyzkoušet různé dovednosti spojené s přípravou jídel. S úsměvem na tváři se ponořili do světa vaření, smažení palačinek a uměleckého skládání ubrousků. Pod dohledem zkušených učitelů a žáků třetích ročníků se deváťáci stali skutečnými kuchaři na jeden den.

Den žákem Hotelové školy byl nejen příležitostí k zábavě, ale také k získání užitečných informací o studiu na naší škole. Deváťáci měli možnost hovořit s učiteli a žáky, získat informace o jednotlivých oborech a projít si moderními učebnami a zařízeními, které naše škola nabízí. 

Fotogalerie

Nepřehlédněte

2024 03 26 Sudoku_soutěž HOP (kopie)

Milé žákyně, milí žáci, zveme vás na další ročník soutěže v luštění SUDOKU, tentokrát s organizační pomocí třídy S2. Soutěž se koná 26. 3. 2024 od 10 hod na SPŠ Teplice. Soutěžní tříčlenné týmy se musí přihlásit do 12. 3.2024 (QR kód v letáku níže).…

539D324D-A385-4ACD-8058-31E6F47C9151_4_5005_c

Měli tu čest přivítat amerického diplomata Todda Jurkowského a Víta Nejedla na naší škole. Todd Jurkowski je zástupce kulturního atašé a Vít Nejedlo je ředitel sítě amerických center v České republice. Jeho návštěva byla plná zajímavých momentů a…

422A89A2-2134-460C-B4A1-5D55D902533D

Tato krutopřísná porota rozhodla o tom, že naše další želízko v ohni Pavel Jungmann postupuje z nominačního kola do finále, z 29 mladých kulinářských mistrů se Pavel probojoval mezi nejlepších devět!! Tato soutěž je určena pro mladé nadějné studenty…