Hotelováci představili svůj svět deváťákům

Publikováno:
BA70C5C5-4349-4445-8B58-08FBFF757017_4_5005_c

Tento týden se naše Hotelová škola proměnila ve víru zážitků a dovedností, když žáci třetích ročníků představili akci "Den žákem". Tato unikátní událost měla za cíl přiblížit hotelový a gastronomický svět deváťákům, kteří se chystají na své středoškolské studium.

Celý program byl pečlivě připraven žáky třetích ročníků, kteří se chopili iniciativy a vytvořili nezapomenutelný den plný interaktivních aktivit. Deváťáci měli možnost nejen sledovat, ale také se aktivně zapojit do různých činností spojených s hotelovým a gastronomickým provozem.

Jedním z vrcholů akce byl "Gastronomický koutek", kde si deváťáci mohli vyzkoušet různé dovednosti spojené s přípravou jídel. S úsměvem na tváři se ponořili do světa vaření, smažení palačinek a uměleckého skládání ubrousků. Pod dohledem zkušených učitelů a žáků třetích ročníků se deváťáci stali skutečnými kuchaři na jeden den.

Den žákem Hotelové školy byl nejen příležitostí k zábavě, ale také k získání užitečných informací o studiu na naší škole. Deváťáci měli možnost hovořit s učiteli a žáky, získat informace o jednotlivých oborech a projít si moderními učebnami a zařízeními, které naše škola nabízí. 

Fotogalerie

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

Sportovní kurz 2. roč. 24 (2)

S potěšením oznamujeme, že sportovní kurz pro žáky 2. ročníků, který se konal od 3. do 7. června 2024 ve Starých Splavech se letos zdárně vyvedl. Žáci měli možnost zapojit se do různých sportovních aktivit včetně tenisu, fotbalu, badmintonu, beach…