KU Young Chef a Naty Vaněčková

Publikováno:
F171DEC7-C629-412F-A56F-0C1626A821AF_4_5005_c

Naše škola je pyšná na to, že máme takové žáky, jako je  Naty Vaněčková, která se účastnila nominačního kola prestižní soutěže KU Young Chef. Tato soutěž představuje skvělou příležitost pro mladé kuchaře, kteří touží rozvíjet svůj talent a stát se jedním z nejlepších v oboru.

Natálie Vaněčková v současné době pracuje jako praktikantka v hotelu Augustine v Praze pod vedením renomovaného kuchaře Jana Horáka. Díky této praxi má možnost získat cenné zkušenosti a vhled do kuchyně těch nejlepších kuchařů v republice. Její velký potenciál se pod vedením Jana Horáka dále rozvíjí a Naty se jistě ve světě gastronomie neztratí.

Soutěž KU Young Chef je známá svým náročným a zábavným programem, který prověřuje nejen kuchařskou dovednost soutěžícího, ale také jeho kreativitu, vynalézavost a schopnost pracovat pod nepříjemným tlakem. Každý soutěžící musí předvést své nejlepší pokrmy před odbornou porotou složenou ze špiček v oboru.

Naty Vaněčková, i přesto že je teprve na začátku své kuchařské dráhy, se nezalekla této výzvy. S jistotou a pevným rozvahou předvedla svůj talent, který ji dovedl až do nominačního kola soutěže. To je obrovský úspěch, který poukazuje na její výjimečné schopnosti a odhodlání.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

2024 03 26 Sudoku_soutěž HOP (kopie)

Milé žákyně, milí žáci, zveme vás na další ročník soutěže v luštění SUDOKU, tentokrát s organizační pomocí třídy S2. Soutěž se koná 26. 3. 2024 od 10 hod na SPŠ Teplice. Soutěžní tříčlenné týmy se musí přihlásit do 12. 3.2024 (QR kód v letáku níže).…

539D324D-A385-4ACD-8058-31E6F47C9151_4_5005_c

Měli tu čest přivítat amerického diplomata Todda Jurkowského a Víta Nejedla na naší škole. Todd Jurkowski je zástupce kulturního atašé a Vít Nejedlo je ředitel sítě amerických center v České republice. Jeho návštěva byla plná zajímavých momentů a…

422A89A2-2134-460C-B4A1-5D55D902533D

Tato krutopřísná porota rozhodla o tom, že naše další želízko v ohni Pavel Jungmann postupuje z nominačního kola do finále, z 29 mladých kulinářských mistrů se Pavel probojoval mezi nejlepších devět!! Tato soutěž je určena pro mladé nadějné studenty…