KU Young Chef a Naty Vaněčková

Publikováno:
F171DEC7-C629-412F-A56F-0C1626A821AF_4_5005_c

Naše škola je pyšná na to, že máme takové žáky, jako je  Naty Vaněčková, která se účastnila nominačního kola prestižní soutěže KU Young Chef. Tato soutěž představuje skvělou příležitost pro mladé kuchaře, kteří touží rozvíjet svůj talent a stát se jedním z nejlepších v oboru.

Natálie Vaněčková v současné době pracuje jako praktikantka v hotelu Augustine v Praze pod vedením renomovaného kuchaře Jana Horáka. Díky této praxi má možnost získat cenné zkušenosti a vhled do kuchyně těch nejlepších kuchařů v republice. Její velký potenciál se pod vedením Jana Horáka dále rozvíjí a Naty se jistě ve světě gastronomie neztratí.

Soutěž KU Young Chef je známá svým náročným a zábavným programem, který prověřuje nejen kuchařskou dovednost soutěžícího, ale také jeho kreativitu, vynalézavost a schopnost pracovat pod nepříjemným tlakem. Každý soutěžící musí předvést své nejlepší pokrmy před odbornou porotou složenou ze špiček v oboru.

Naty Vaněčková, i přesto že je teprve na začátku své kuchařské dráhy, se nezalekla této výzvy. S jistotou a pevným rozvahou předvedla svůj talent, který ji dovedl až do nominačního kola soutěže. To je obrovský úspěch, který poukazuje na její výjimečné schopnosti a odhodlání.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

placeholder

Opravné a dodatečné zkoušky se konají ve středu 28. 8. 2024 a ve čtvrtek 29. 8. 2024. Žáci oboru Obchodní akademie jsou očekáváni v budově v Poštovní ulici, a to v den zahájení zkoušek - 28. 8. 2024 v 8:00 h. Kdo má opravné i dodatečné zkoušky,…