KU Young Chef a Pavel Jungmann

Publikováno:
422A89A2-2134-460C-B4A1-5D55D902533D

Tato krutopřísná porota rozhodla o tom, že naše další želízko v ohni Pavel Jungmann postupuje z nominačního kola do finále, z 29 mladých kulinářských mistrů se Pavel probojoval mezi nejlepších devět!! 

Tato soutěž je určena pro mladé nadějné studenty, kteří touží po úspěšné kariéře v gastronomii.

Pavel se vynikajícím výkonem prokázal své kulinářské dovednosti a získal si pozornost poroty. Jeho vášeň pro vaření a tvůrčí přístup jsou obdivuhodné. Věříme, že se mu podaří v finále předvést svůj talent a stát se jedním z vítězů.

Soutěž KU Young Chef je jedinečnou příležitostí pro mladé kuchaře, kteří chtějí získat zkušenosti od úspěšných profesionálů.

Přejeme Pavlovi hodně štěstí a těšíme se na jeho úspěchy v finále! 🍽️👨‍🍳

Více informací o soutěži KU Young Chef naleznete na oficiálních stránkách soutěže.

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

Třídní schůzky pro (21 x 14.8 cm)

Dnes se na hotelovce konají třídní schůzky. Začínáme v 17:00. Seznam učeben najdete na recepci školy při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…