Dračí lodě a sociální činnost

Publikováno:
C32A4E51-5C70-44CF-8341-A7EDD80B13D6_4_5005_c

Tak jako učitelé, dračích lodí se účastnili i žáci.

V 15. ročníku závodu amatérských posádek dračích lodí na Labi ve Vaňově tentokrát bojovala i třída SČ2. Tato akce má dlouhou tradici a je oblíbená mezi sportovci i diváky. Dračí loď je speciální plavidlo, které pojme až 20 pádlujících, 1 bubeníka a 1 kormidelníka. Její tvar připomíná otevřenou kanoe s dračí hlavou na špici a ocasem na zádi.

Úspěchy naší třídy

Naše třída SČ2 se zúčastnila poprvé a hrdě jsme bojovali do posledního dechu! Příští rok se chystáme s více loděmi, takže se můžete těšit na ještě větší účast ze strany naší školy.

Dračí lodě jsou nejen sportovním zážitkem, ale také skvělou příležitostí k týmové spolupráci a radosti ze společného úspěchu. Doufáme, že se budeme moci zúčastnit dalších závodů a reprezentovat naši školu!

Nepřehlédněte

0 borci na SPŠ

SPŠ Teplice se díky nadšení a úsilí Michaela Kříže z V2A a garanta pana Jana Hrubého poprvé zúčastnila prestižní soutěže pro střední školy. Soutěž přilákala rekordních 12 týmů z celého Ústecka, Karlovarska a Liberecka, které soutěžily ve vytváření…

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…

2. kolo

2. kolo přijímacího řízení slouží výhradně pro uchazeče, kteří nebyli přijati v 1. kole nebo se vzdali přijetí, nebo se v 1. kole nikam nehlásili (tito se ale v 2. kole mohou hlásit jen do nematuritních oborů). Důležité termíny: od 20. května 2024 –…