KRÁSNÉ PRÁZDNINY a pak oslava na SPŠ Teplice

Publikováno:
0_rozhodnuti_komise

Všem žákům, pánům učitelům i paním učitelkám přejeme krásné dlouhé PRÁZDNINY. Všem maturantům přejeme skvělý start při studiu na vysokých školách nebo v nové práci. Nemůžeme se dočkat nových prváků. Všichni se máte nač těšit v novém školním roce!


1. a 2. října plánujeme oslavy 70. výročí založení PRŮMYSLOVKY Teplice.
Pro všechny studenty i absolventy bude připraven AUTOSALON a další doprovodné akce.
Děkujeme za podporu našim partnerským společnostem: např. Mitutoyo, PRODECO, Mahr, SOMET Bílina, ROKA Idustry. A také všem společnostem zapojených do AUTOSALONU.
Jsme otevřeni spolupráci i s novými subjekty.

Nově se do oslav zapojí zástupci vysokých škol:
ČVUT - FJFI / UJEP: FSE a FSI / TUL
a také Technický klub Bílina a DDM Teplice.

ABSOLVENTI, využijte oslav k setkání se svými bývalými spolužáky a učiteli.
Současně zveme všechny žáky ze základních škol v regionu.
Těšíme se na setkání se všemi přáteli naší školy.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…