KRÁSNÉ PRÁZDNINY a pak oslava na SPŠ Teplice

Publikováno:
0_rozhodnuti_komise

Všem žákům, pánům učitelům i paním učitelkám přejeme krásné dlouhé PRÁZDNINY. Všem maturantům přejeme skvělý start při studiu na vysokých školách nebo v nové práci. Nemůžeme se dočkat nových prváků. Všichni se máte nač těšit v novém školním roce!


1. a 2. října plánujeme oslavy 70. výročí založení PRŮMYSLOVKY Teplice.
Pro všechny studenty i absolventy bude připraven AUTOSALON a další doprovodné akce.
Děkujeme za podporu našim partnerským společnostem: např. Mitutoyo, PRODECO, Mahr, SOMET Bílina, ROKA Idustry. A také všem společnostem zapojených do AUTOSALONU.
Jsme otevřeni spolupráci i s novými subjekty.

Nově se do oslav zapojí zástupci vysokých škol:
ČVUT - FJFI / UJEP: FSE a FSI / TUL
a také Technický klub Bílina a DDM Teplice.

ABSOLVENTI, využijte oslav k setkání se svými bývalými spolužáky a učiteli.
Současně zveme všechny žáky ze základních škol v regionu.
Těšíme se na setkání se všemi přáteli naší školy.

Nepřehlédněte

Ekonomický tým 2023 Děčín 3

Jiří Vávra, Jakub Šupol a Petr Sim úspěšně reprezentovali naši školu v krajském kole soutěže Ekonomický tým, která se konala 3. 10. 2023 na Evropské obchodní akademii v Děčíně. Umístili se na na krásném třetím místě! Soutěž byla testem nejen…

IMG_1599

Dne 27.9. 2023 třída 2.A OA navštívila Senát. Na programu byla prohlídka Valdštejnského paláce s průvodkyní, která žákům podala zajímavý výklad k historii paláce. Následně se žáci přesunuli do části budovy, kde zasedá Senát ČR. Zde se jich ujal…

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…