Proočkováno je už 90% zaměstnanců školy

Publikováno:
covid-still-life-with-vaccine

Loňský školní rok je něco, co chce opakovat opravdu jen málokdo a většina z nás s obavami vyhlíží školní rok následující. Tomu, že COVID-19 zmizí stejně jako se objevil asi věřit nelze. Dle odborníků existuje jediná cesta k normálnímu životu a tou je aplikace vakcín co největší části národa.

S potěším mohu konstatovat, že v současné době 9 z 10 zaměstnanců školy již očkování absolvovalo, na Hotelové škole je naočkováno dokonce 94% všech učitelů školy. Na Střední průmyslové škole očkování absolvovalo 88% učitelů a na Obchodní akademii 80%.

A teď je řada na Vás, na žácích školy, abyste v co největší míře očkování absolvovali. Dle prvních odhadů tak doposud učinila asi třetina z více jak 1200 žáků školy.

Mgr. Jiří Nekuda, ředitel školy

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…