Přinese nám třináctka tentokrát štěstí?

Publikováno:
talblick

V uplynulých měsících jsme kvůli covidu museli přerušit dlouholetou tradici pořádání Týdnů české kuchyně v Krušnohoří. Uzavřené byly hotely a restaurace nejenom u nás, ale i v Německu. A tak nám nezbývalo nic jiného než čekat, až se situace zlepší.

Teď jsme se rozhodli vsadit na šťastnou třináctku – opravdu už nás čeká 13. ročník – a věříme, že tentokrát všechno dobře dopadne. Přípravy finišují, devět německých hotelů je připraveno stát se na tři týdny domovem dvacítky našich žáků. A ti jsou odhodláni znovu ukázat, že mají odvahu poprat se s jazykovou bariérou i novým prostředím. Nejdříve je ale 12. října čeká slavnostní zahájení v jídelně U Kantora a potom už cesta tak trochu do neznáma. Držte jim palce.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…