Plošné testování pondělím 13.9.2021 končí

Publikováno:
yellow-triangle-warning-sign-icon-isolated

Dnes, 9.9.2021 proběhla třetí vlna plošného testování AG testy a z rozhodnutí ministra zdravotnictví tak bylo v tuto chvíli naposledy. Pondělím 13.9.2021 plošné testování na školách prozatím končí.

Ostatní opatření zůstávají v platnosti a to zejména:

  • Povinné nošení roušek ve společných prostorách škol a školských zařízení
  • Nepodceňovat případné změny zdravotního stavu

Důležitá informace pro všechny již očkované. Setkáte-li se s pozitivně testovaným člověkem, a to i v rodině, ve sportovním kroužku apod., i nadále se můžete účastni prezenční přípravy ve škole, to znamená, že se na Vás nevztahuje povinná karanténa.

I nadále na Vás apeluji, nechte se očkovat, očkování je jediná cesta k návratu k normálnímu životu. Využít můžete například veřejné očkovací místo v nákupním středisku Forum v Ústí nad Labem. Zde není třeba se registrovat a otevřeno mají denně od 11 do 19 hodin.

Mgr. Jiří Nekuda, ředitel školy

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

placeholder

Opravné a dodatečné zkoušky se konají ve středu 28. 8. 2024 a ve čtvrtek 29. 8. 2024. Žáci oboru Obchodní akademie jsou očekáváni v budově v Poštovní ulici, a to v den zahájení zkoušek - 28. 8. 2024 v 8:00 h. Kdo má opravné i dodatečné zkoušky,…