Plošné testování pondělím 13.9.2021 končí

Publikováno:
yellow-triangle-warning-sign-icon-isolated

Dnes, 9.9.2021 proběhla třetí vlna plošného testování AG testy a z rozhodnutí ministra zdravotnictví tak bylo v tuto chvíli naposledy. Pondělím 13.9.2021 plošné testování na školách prozatím končí.

Ostatní opatření zůstávají v platnosti a to zejména:

  • Povinné nošení roušek ve společných prostorách škol a školských zařízení
  • Nepodceňovat případné změny zdravotního stavu

Důležitá informace pro všechny již očkované. Setkáte-li se s pozitivně testovaným člověkem, a to i v rodině, ve sportovním kroužku apod., i nadále se můžete účastni prezenční přípravy ve škole, to znamená, že se na Vás nevztahuje povinná karanténa.

I nadále na Vás apeluji, nechte se očkovat, očkování je jediná cesta k návratu k normálnímu životu. Využít můžete například veřejné očkovací místo v nákupním středisku Forum v Ústí nad Labem. Zde není třeba se registrovat a otevřeno mají denně od 11 do 19 hodin.

Mgr. Jiří Nekuda, ředitel školy

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…