Plošné testování pondělím 13.9.2021 končí

Publikováno:
yellow-triangle-warning-sign-icon-isolated

Dnes, 9.9.2021 proběhla třetí vlna plošného testování AG testy a z rozhodnutí ministra zdravotnictví tak bylo v tuto chvíli naposledy. Pondělím 13.9.2021 plošné testování na školách prozatím končí.

Ostatní opatření zůstávají v platnosti a to zejména:

  • Povinné nošení roušek ve společných prostorách škol a školských zařízení
  • Nepodceňovat případné změny zdravotního stavu

Důležitá informace pro všechny již očkované. Setkáte-li se s pozitivně testovaným člověkem, a to i v rodině, ve sportovním kroužku apod., i nadále se můžete účastni prezenční přípravy ve škole, to znamená, že se na Vás nevztahuje povinná karanténa.

I nadále na Vás apeluji, nechte se očkovat, očkování je jediná cesta k návratu k normálnímu životu. Využít můžete například veřejné očkovací místo v nákupním středisku Forum v Ústí nad Labem. Zde není třeba se registrovat a otevřeno mají denně od 11 do 19 hodin.

Mgr. Jiří Nekuda, ředitel školy

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

Třídní schůzky pro (21 x 14.8 cm)

Dnes se na hotelovce konají třídní schůzky. Začínáme v 17:00. Seznam učeben najdete na recepci školy při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…