Zlatá učitelka a stříbrná škola

Publikováno:
rad-sv-vavrince

Asociace kuchařů a cukrářů (dále jen AKC), jedna z největších profesních asociací u nás, v minulých dnech opět oceňovala aktivitu a odbornost svých členů.

K ocenění si již při vzniku vypůjčila jméno jedné z našich nejslavnějších kuchařek, Magdalény Dobromily Rettigové a své členy oceňuje ve třech stupních, bronzovou, stříbrnou a zlatou medailí. Vrcholem ocenění je pak Řád sv. Vavřince, patrona kuchařů. Jeho nositelů je opravdu poskromnu, asociace ten řád uděluje opravdu výjimečně.

Na posledním zasedání krajské pobočky AKC převzala Lenka Opavová, odborná učitelka Hotelové školy za svou dlouholetou činnost v asociaci zlatou medaili. Ihned po ní převzal pan učitel Roman Rumler ocenění pro naši školu, stříbrnou medaili. Přebírající osoba nebyla symbolická, ale právě pan Rumler naši školu v AKC zastupuje a má na ocenění největší zásluhu.

Paní Opavové blahopřejeme, panu Rumlerovi děkujeme a oběma přejeme hodně sil a úspěchů v další činnosti.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

0 borci na SPŠ

SPŠ Teplice se díky nadšení a úsilí Michaela Kříže z V2A a garanta pana Jana Hrubého poprvé zúčastnila prestižní soutěže pro střední školy. Soutěž přilákala rekordních 12 týmů z celého Ústecka, Karlovarska a Liberecka, které soutěžily ve vytváření…

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…

2. kolo

2. kolo přijímacího řízení slouží výhradně pro uchazeče, kteří nebyli přijati v 1. kole nebo se vzdali přijetí, nebo se v 1. kole nikam nehlásili (tito se ale v 2. kole mohou hlásit jen do nematuritních oborů). Důležité termíny: od 20. května 2024 –…