Nabídka letního zaměstnání v Rakousku

Publikováno:

Jsme majitelé malého pensionu se 16 lůžky v rakouském Štýrsku - obec Tauplitz. Rádi bychom oslovili některého z vašich studentů/studentek s nabídkou letního zaměstnání, popřípadě letní praxe v pohostinství v Rakousku. Jedná se o práci v horském středisku v měsících červenec a srpen 2023. Předmětem práce by byla příprava snídaní pro hosty pensionu. Pracovní doba 8 hodin denně - 2 dny v týdnu volno. Podmínkou je dovršení věku 18 let a znalost anglického jazyka na úrovni komunikace. Znalost německého jazyka je výhodou. 

Nabízíme nadstandardní plat rakouského pracovníka, sociální a zdravotní pojištění, alikvotní část dovolené, 13. a 14. platu a ubytování zdarma.

Kontakt: 

Marek Stadler

Pension Haus Stadler

Tauplitz 81, Tauplitz

+43 664 128 18 50

pension.haus.stadler@gmail.com

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…