Sociální činnost - čtyřletý studijní obor s maturitou

Publikováno:
soc čin - 22

75-41-M/01

Poměrně nový obor v naší nabídce neustále roste, zájem o práci v sociálních službách, na úřadech a ve střediscích volného času neubývá, naopak. Absolventi jsou připraveni pracovat v zařízeních pro malé děti ve věku do tří let. Ve druhém a třetím ročníku je zařazena praxe jeden den v týdnu, pravidelně celý školní rok. Proto naši absolventi se dobře uplatňují v budoucím zaměstnání.

V reakci na revizi Rámcových vzdělávacích plánů je od 1. září 2022 zaveden do výuky nový Školní vzdělávací program. Podle nového ŠVP se vzdělají od září 2022 první ročníky, druhé až čtvrté pokračují podle platného ŠVP z roku 2018 a to až do konce svého studia.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…