Kuchař, číšník- tříletý učební obor s výučním listem

Publikováno:
cooking - 5

65-51-H/01

Buď jste dobrý kuchař, nebo jste dobrý číšník, obojí určitě nejde. U nás si můžete vybrat, zda budete studovat jeden nebo druhý obor. Kuchařina je dřina, ale je to krásný a perspektivní obor. Více než šedesát pracovišť pro kuchaře i číšníky zajišťuje praxi naších žáků a stále nová pracoviště hledají posily do svých řad. 

V reakci na revizi Rámcových vzdělávacích plánů je od 1. září 2022 zaveden do výuky nový Školní vzdělávací program. Podle nového ŠVP se vzdělají od září 2022 první ročníky, druhé a třetí pokračují podle platného ŠVP z roku 2017 a to až do konce svého studia.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…