Angličtina pro věčné začátečníky

Publikováno:

Kód kurzu: 8709

Cena: 3.900,- Kč

Hodinová dotace: 60

Kdy: Čtvrtek

Čas: 17:00 - 18:30

Lektorka - Mgr. Martina Kolbabová


Tento kurz je vhodný pro zájemce, kteří se již v minulosti anglicky učili, ale potřebují své znalosti osvěžit a rozšířit.

Náplň kurzu: Naučíte se položit otázku a odpovídat na ni kladně i záporně, procvičíte čas prostý i průběhový. Důraz bude kladen na komunikaci a zlepšení schopnosti porozumění s využitím autentických materiálů. Budeme se věnovat běžným tématům (rodina, volný čas, nakupování, restaurace, atd.)

Přesný začátek kurzu bude v brzké době upřesněn.


V případě dotazů ohledně výuky zavolejte telefonní číslo 777 081 679, rádi Vám všechny dotazy zodpovíme. Přihlásit se můžete na telefonním čísle 777 081 679 nebo e-mailem na stojcenko@sostp.cz .

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…