Anglický jazyk pro pokročilé začátečníky

Publikováno:

Kód kurzu: 8701

Cena: 3.900,- Kč

Hodinová dotace: 60

Kdy: Úterý

Čas: 15:30 - 17:00

KURZ ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ ZAČÁTEČNÍKY SE BUDE KONAT NA HOTELOVÉ ŠKOLE.

Lektorka - Mgr. Martina Černá


Zájemci o tento kurz by měli zvládat základy, např. ovládat přítomný čas prostý a průběhový, říci několik vět o sobě a své rodině.

Náplň kurzu: V tomto kurzu se naučíte jednoduše mluvit, položit otázku a odpovědět, hovořit o sobě a tématech, která se nás bezprostředně týkají. Pozornost zaměříme na běžné komunikační situace - v obchodě, v restauraci. Věnovat se budeme i tréninku porozumění, budeme pracovat s texty a poslechy, budeme spolu mluvit navzájem a trénovat schopnost pružné reakce. V potřebné míře se budeme zabývat i gramatikou. Lektorka je zkušená učitelka s praxí jak ve školství, tak v soukromé sféře.

Přesný začátek kurzu bude v brzké době upřesněn.


V případě dotazů ohledně výuky zavolejte telefonní číslo 777 081 679, rádi Vám všechny dotazy zodpovíme. Přihlásit se můžete na telefonním čísle 777 081 679 nebo e-mailem na stojcenko@sostp.cz .

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…