Německý jazyk pro pokročilé

Publikováno:

Kód kurzu: 8707

Cena: 3.900,- Kč

Hodinová dotace: 60

Kdy: Čtvrtek

Čas: 17:00 - 18:30

Lektorka - Mgr. Lenka Kolbabová


Kurz je určen pro uchazeče, kteří hovoří plynule německy o běžných tématech, mají zkušenosti s pokročilejší gramatikou (vedlejší věty, infinitiv s zu) a nebojí se své dovednosti rozvíjet.

Náplň kurzu: Náplní kurzu je především konverzace a práce s autentickými texty a poslechy, např. Deutsche Welle. Průběžně se zabýváme reáliemi německy mluvících zemí. Důraz je kladen především na trénink schopnosti hovořit, rozumět plynulé řeči a pružně na ni reagovat; součástí kurzu je i procvičování a rozšíření znalostí gramatiky. Lektorka je zkušená učitelka s několikaletou praxí jak ve školství, tak v soukromé sféře.

Přesný začátek kurzu bude v brzké době upřesněn.


V případě dotazů ohledně výuky zavolejte lektorce na telefonní číslo 732 465 345, ráda Vám všechny dotazy zodpoví. Přihlásit se můžete na telefonním čísle 777 081 679 nebo e-mailem na stojcenko@sostp.cz .

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…