Německý jazyk pro mírně pokročilé

Publikováno:

Kód kurzu: 8706

Cena: 3.900,- Kč

Hodinová dotace: 60

Kdy: Pondělí

Čas: 16:00 - 17:30

Lektor - Mgr. Miroslav Stojčenko


Kurz je určen zájemcům, kteří již mají s jazykem zkušenosti. Zájemci o kurz by měli umět říci několik vět o sobě, jednoduše se domluvit v běžných situacích (v obchodě, v restauraci, na poště, v bance, u lékaře, telefonický rozhovor, ve městě, v cestovní kanceláři, v hotelu) a měli by zvládnout konverzaci na běžná témata (rodina, všední den a víkend, svátky a kulturní události, nakupování, komunikace, počasí, dovolená a cestování, zdraví a nemoci). Dále by měli správně používat slovesa v přítomném a minulém čase (krátký i složený minulý čas), základy trpného rodu, stupňování příd. jmen a příslovcí, předložky a spojky, souvětí a vedlejší věty.

Náplň kurzu: V kurzu se budeme věnovat zejména zlepšení komunikačních dovedností, rozšíření slovní zásoby, trénování schopnosti porozumění mluvenému a psanému textu a v potřebné míře i gramatice. Cílem kurzu je, abyste se zdokonalili v komunikační úrovni jazyka a abyste se německy domluvili v běžných situacích, do kterých se jako turista dostanete. 

Přesný začátek kurzu bude v brzké době upřesněn.


V případě dotazů ohledně výuky zavolejte telefonní číslo 777 081 679, rádi Vám všechny dotazy zodpovíme. Přihlásit se můžete na telefonním čísle 777 081 679 nebo e-mailem na stojcenko@sostp.cz .

 

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…