TECHNIK A ROZVOJOVÝ PRACOVNÍK ODBAVOVACÍCH A INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ PRO VEŘEJNOU DOPRAVU

Publikováno:
WWW hlavní obr Ústecký kraj.
  • NABÍZÍME

-                  úvazek 100%, platová třída 11

-                  zajímavá práce u stabilního zaměstnavatele pro zaběhnutý systém integrované dopravy

-                  práce v centru krajského města, 5 týdnů dovolené

-                  benefity zaměstnanců Krajského úřadu Ústeckého kraje: síťová jízdenka, stravenky, 5 dní zdravotního volna, příspěvek na penzijní pojištění, fond zaměstnavatele na osobní aktivity a další

-                  práce vhodná i pro absolventa

  • POŽADUJEME

-                  ukončené vysokoškolské vzdělání, dopravní nebo technický obor výhodou

-                  schopnost samostatné práce na zadaných úkolech a samostatného jednání

-                  technické vnímání a nadání výhodou

-                  dobré komunikační schopnosti a jazyková úroveň písemného projevu

-                  schopnost práce na PC: Word, Excel, Power Point, internet

-                  schopnost rychle si osvojovat nové systémové poznatky – o veřejné dopravě, o odbavovacích systémech

-                  zájem o systém veřejné dopravy a jeho rozvoj

-                  znalost podmínek cestování veřejnou dopravou v tarifu DÚK výhodou

-                  schopnost základní komunikace v německém nebo anglickém jazyce

-                  praxe v práci se speciálními SW či HW systémy výhodou (zejména dopravními)

-                  zkušenosti z oblasti veřejné dopravy alespoň na úrovni „poučený cestující“ výhodou

  • DATUM NÁSTUPU

-                  dle dohody

  • POPIS PRACOVNÍ NÁPLNĚ

Zaměstnanec spravuje dokumentaci a data k odbavování v systému DÚK, komunikuje s dodavateli odbavovacích zařízení a s dopravci o správné funkčnosti odbavování, správné podobě jízdních dokladů, sbírá technické podněty pro koncepční zdokonalování odbavování, pomáhá vytvářet návody a usnadňovat použití odbavovací techniky v provozu. Dále testuje nasazovaná odbavovací zařízení, jakož i jejich další funkce spojené s toky dat, s informováním cestujících, sčítacími rámy, polohou vozidla a daty do dispečinku. S dopravci řeší případné chyby v odbavování a konzultuje nejasnosti a přípravu nových odbavovacích systémů.

  • KONTAKT PRO ZÁJEMCE

- jerabek.j@kr-ustecky.cz

 

Nepřehlédněte

2 stroj

Studenti 2. ročníku Petr Kára a Petr Vykouk se 1. 12. 2023 zúčastnili soutěže v 3D tisku na Technické univerzitě v Liberci. Po několikaměsíčním snažení vezli na univerzitu své dílo. Sice se neumístili mezi prvními třemi týmy, ale domů si vezou cenné…

Gábi 2

19 studentů Obchodní akademie se v sobotu 2. prosince 2023 pokusilo v dostatečném předstihu složit Cambridge B2 First certificate. Pokud budou úspěšní, nahrazují si v předstihu maturitní zkoušku z angličtiny, kterou by jinak konali až v květnu…

Hl. obr. DŽ SPŠ 2

Žáci 9. tříd, zájemci o studium: přijďte si vyzkoušet, jaké to bude, studovat na naší škole. Máte možnost si vyzkoušet některé z činností, které čekají naše žáky v průběhu studia. Tento termín je určený pro individální zájemce ze základních škol.…