Strojírenství - čtyřletý studijní obor s maturitou

Publikováno:
IMG_1631

23-41-M/01

Stálice na teplické průmyslovce, obor se sedmdesátiletou tradicí, stále atraktivní, stále žádaný. Po maturitě směřují absolventi buď na VŠ technického zaměření, nebo do praxe v moderních provozech, kterých je na Teplicku dost. Můžete pracovat jako konstruktér, technolog nebo programátorem CNC strojů. Naši absolventi pracují i jako technici bezpečnosti práce a zastávají také funkce v marketingu strojírenských firem. Výhodou je, že první ročník je pro všechny obory průmyslovky společný a ve druhém ročníku tedy lze obor bez problémů změnit.
 

Od 1.9.2015 zahajujeme v prvním ročníku výuku podle nového školního vzdělávacího programu "Strojírenství v 21. století - CAD-CAM-CAQ". Novinkou je společný učební plán pro všechny obory prvního ročníku. Specializace začíná druhým ročníkem.

Podrobný popis studijní oboru je uveden v níže přiloženém školním vzdělávacím programu.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…