Strojírenství - čtyřletý studijní obor s maturitou

Publikováno:
IMG_1631

23-41-M/01

Stálice na teplické průmyslovce, obor se sedmdesátiletou tradicí, stále atraktivní, stále žádaný. Po maturitě směřují absolventi buď na VŠ technického zaměření, nebo do praxe v moderních provozech, kterých je na Teplicku dost. Můžete pracovat jako konstruktér, technolog nebo programátorem CNC strojů. Naši absolventi pracují i jako technici bezpečnosti práce a zastávají také funkce v marketingu strojírenských firem. Výhodou je, že první ročník je pro všechny obory průmyslovky společný a ve druhém ročníku tedy lze obor bez problémů změnit.
 

Od 1.9.2015 zahajujeme v prvním ročníku výuku podle nového školního vzdělávacího programu "Strojírenství v 21. století - CAD-CAM-CAQ". Novinkou je společný učební plán pro všechny obory prvního ročníku. Specializace začíná druhým ročníkem.

Podrobný popis studijní oboru je uveden v níže přiloženém školním vzdělávacím programu.

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!