Spolupráce s univerzitou jde na hotelovce do finále

Publikováno:
0__20210623_1100250

Škola je zapojena do projektu „Rozvoj esenciálních myšlenkových dovedností v demokratické společnosti“. Hlavním obsahem a cílem projektu je tvorba, implementace a testování didaktických materiálů, rozvíjejících žáka v souvislosti s rozvojem porozumění čtenému, schopnosti řešit problémy aj. Vybraní učitelé ve spolupráci se svými vysokoškolskými mentory z Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem prováděli již během minulého školního roku ve vybraných třídách testování zkušebních pracovních listů a v tomto školním roce vytvářeli zbrusu nové didaktické materiály, které v hodinách literatury a společenských věd ověřovali a společně s žáky následně na základě akčního výzkumu upravovali. Projekt je bezpochyby přínosem nejen pro samotné žáky, ale i pedagogy. Nyní jsou vytvořená portfolia podrobována odborné kritice a jakmile proběhnou finální úpravy, budeme je používat v běžné výuce.

Mgr. Josef Huf, Mgr. Pavla Jarolímková

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Třídní schůzky pro (21 x 14.8 cm)

Dnes se na hotelovce konají třídní schůzky. Začínáme v 17:00. Seznam učeben najdete na recepci školy při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

IMG_5288

Gábina Tatayová zazářila na 10. ročníku soutěže mladých odborníků v oblasti gastronomie s mezinárodní účastí Gastro Kroměříž 2024 a dovezla na hotelovku skvělé 3. místo. Děkujeme za skvělou reprezentaci.

tempImage3rZC57

Učitelé hotelovky se vydali na inspirativní cestu k vědomějšímu stravování. Na semináři pořádaném společností Rostlinně.cz se seznámili s možnostmi vegetariánské a veganské kuchyně. A co je nejlepší? Byli nadšeni, že vařit zajímavě jde i bez masa!…